ביה"ס לכדורסל

ביה"ס לכדורסל

צעד וחצי להצלחה                                                         

בואו לקחת חלק בהצלחה עם צוות מאמנים בכיר בניהולם המקצועי של רונן אורן וראובן וייצמן                                        

  • מסגרת ספורטיבית ערכית-מקצועית                                    
  • הקניית יסודות הכדורסל מהשלב הבסיסי ביותר
  • פיתוח יכולות השליטה בכדור
  • פיתוח הקואורדינציה
  • פיתוח הביטחון ומשמעת עצמית
  • קידום שחקנים כישרוניים למחלקת הנוער

שכר הלימוד השנתי כולל דמי רישום, ביטוח תאונות אישיות לספורטאים וערכת כדורסלן הכוללת: תיק, כדורסל, גופיה ומכנס דו צדדיים, משקפי כידרור, דלגית וגומיית כושר.

לינק לתשלום מאובטח אונליין: https://bit.ly/2q29Msg

לינק לתשלום סל קידס (פעם בשבוע לגילאי 4-5): https://bit.ly/36dJ14N 

לפרטים נוספים: רונן אורן: 050-3435666, ראובן ויצמן: 052-8703328, משרדי המועדון:03-9526431.

הטבה בלעדית לילדי ביה"ס לכדורסל של המועדון: מנוי עונתי למשחקי הקבוצה הבוגרת במחיר מוזל ובלעדי בחיוג למשרדי המועדון 03-9526431.

לינק לתשלום מחנה חנוכה 2019https://bit.ly/2r2k0JJ

להלן פריסת מרכזי ביה"ס לכדורסל לפי אזורים:

מערב העיר: 

שם מרכז ימים כתה שעה מאמן נייד
מקיף ה א-ד ד- ו 15:00-15:45 ארתור קורס 052-6902157
ב-ג 15:45-16:30
גן חובה - א 16:30-17:15
ה חטיבת ביניים 18:30-20:00
קריית גנים ב-ה ד-ו 14:45-15:30 ארתור קורס 052-6902157
ב-ג 15:30-16:15
גן חובה-א 16:15-17:00
כרמים ג-ה ה-ו 14:45-15:30 שגיא מנצור 054-42069971
ג-ד 15:30:16:15
א-ב 16:15-17:00
סל קידס (גילאי 4-5)
ג 17:00-18:00
נווה עוז ב א-ג 18:00-18:45 אמיר ירושלמי 054-9932382
ד-ו 18:45-19:30
ה ד-ו 16:30-17:15
א-ג 17:15-18:00
חופית א-ה ד-ו 15:00-15:45 אלמוג שטרקר 050-9611228
א-ג 15:45-16:30
איתמר ו חטיבת ביניים 13:30-15:00 ארתור קורס 052-6902157
נווה דקלים ג-ה א-ב 18:00-18:45 אמיר ירושלמי 054-9932382
ג-ד 18:45-19:30
ה-ז 19:30-20:15
פרס נובל ב ד-ו 15:45-16:30 חן כלפון 050-9408999
ב-ג 16:30-17:15
גן חובה-א 17:15-18:00
ד גן חובה-א 18:45-19:00
ב-ג 17:30-18:15
ד-ו 18:15-19:00
אבני החושן ג-ה ה-ז 15:00-15:45 טל עייש 052-6511603
ג-ד 15:45-16:30
א-ב 16:30-17:15
שקמה ב-ד גן חובה-ב 17:30-18:15 דור גולדברג 054-2375310
ג-ו 18:15-19:00

מרכז העיר:

שם מרכז ימים כיתה שעה מאמן נייד
ניצנים ב-ד ה-ו 14:30-15:15 פרדי הרשקוביץ 050-9246323
ג-ד 15:15-16:00
א-ב 16:00-16:45
סל קידס (גילאי 4-5)
ד 16:45-17:45
שלמון א-ד גן חובה-ב 15:15-16:00 שלומי כספי 050-6776217
  ג-ו 16:00-16:45
נחלת 360 ג-ה ה-ו 14:45-15:30 דביר ברונשטיין 050-2200277
ד 15:30-16:15
ב-ג 16:15-17:00
גן חובה-א 17:00-17:45
הדרים ב א-ב 17:00-17:45 אורן בלום 052-2589663
ג-ד 17:45-18:30
ה-ו 18:30-19:15
ה א-ב 17:00-17:45
ג-ד 17:45-18:30
ה-ו 18:30-19:15
אשכולות ב-ה גן חובה-א 16:30-17:15 אדר עמיר 054-9466129
ב-ג 17:15-18:00
ד-ו 18:00-18:45
יסוד המעלה א-ד א-ב 15:45-16:30 רפי אסס 054-4796835
ג-ד 16:30-17:15
ה-ו 17:15-18:00
ידלין ג-ה א-ב 15:00-15:45 פרדי הרשקוביץ 050-9246323
ה-ו 15:45-16:15
ג-ד 16:30-17:15

מזרח העיר:

שם המרכז ימים כתה שעה מאמן נייד
תרבות ב-ה א-ג 15:30-16:15 בני אלעזר 050-9611228
ד-ו 16:15-17:00
רעות א גן חובה-א 17:30-18:15 בר סבירסקי 054-9739955
ב-ג 18:15-19:00
ד-ו 19:00-19:45
ג גן חובה-א 17:45-18:30
ב-ג 18:30-19:15
ד-ו 19:15-20:00
אופקים א-ג א-ב 16:45-17:30 אסף ברק 050-5451419
ג-ד 17:30-18:15
ה-ו 18:15-19:00
חטיבת ביניים 19:00-19:45
רביבים ב-ד ד-ו 15:00-15:45 אסף ברק 050-5451419
א-ג 15:00-15:45
רמז ב-ד א-ב 17:45-18:30 אסף ברק 050-5451419
ג-ד 18:30-19:15
ה-ו 19:15-20:00
יגאל אלון א-ד ה-ו 15:15-16:00 ערו פלג 052-4241116
ג-ד 16:00-16:45
א-ב 16:45-17:30
רוזן ב-ד גן חובה-א 14:30-15:15 אדר עמיר 054-9466129
ב-ג 15:15-16:00