הודעת היו"ר: לעולם לא תצעדי לבד מכבי ראשון לציון

יצחק פרי, מייסד המועדון ויושב הראש האגדי בפנייה אישית למשפחה הכתומה

20/03/2020

אוהדים יקרים,

 

העולם עובר וחווה את אחת התקופות הקשות מאז מלחמות העולם הגדולות, ואנחנו מאמינים ומקווים שנדע להתמודד עם המגפה ולהביס אותה.

 

כמו הרבה נושאים אחרים בחיינו , הספורט עצר את פעילותו לחלוטין, ליגת הכדורסל הפסיקה זמנית את פעילותה ושחקני הקבוצה הבוגרת  חלקם חזרו לביתם וחלקם מחכים עמנו לסיומה של המגיפה ולחזרה לפעילות.

 

ברור לכולנו, שהעולם אחרי מיגור המגיפה יהיה עולם שונה. לצערנו עסקים רבים נופלים ומתרסקים, מאות אלפי אנשים מאבדים את מקומות עבודתם ומסתכלים בחשש לעתיד, הרשויות שתומכות בספורט עדיין לא יודעות כיצד יתמודדו עם העתיד, וברור לכולנו שכאשר ולאחר שנחזור לחיים נורמליים הספורט לא יהיה במקום הראשון בסולם העדיפויות, וההתמודדויות שלנו לא יהיו פשוטות.

 

אנחנו במועדון נוקטים עתה פעילויות לשמירה על הספורטאים ועל מחלקות הנוער ,אולם ברור לנו שבנקודת זמן מסוימת, ואנו תקווה שזה יקרה בקרוב, נצטרך לקום ולבנות את המערכת מחדש.

 

שוחחתי הבוקר עם ראש העיר רז קינסטליך, הוא הבטיחני נאמנה שבין מאות הדברים שיהיה עליו לתת  את הדעת לאחר גמר המשבר הוא לא ייתן לספורט המקומי  ליפול, והעיריה תמשיך לתמוך בפעילות של אלפי בני הנוער הפעילים באגודות הרבות בעיר.

 

זה לא יהיה פשוט, זה לא יהיה קל, נתמודד עם בעיות שלא הכרנו ולא התמודדנו עימן, ואנו מקווים שנצליח.

 

אני יכול להבטיח לכם נאמנה, בשמי ובשם הנהלת המועדון, צוות העובדים והמאמנים ,מכבי ראשון לא תרים ידיים בשום שלב.

 

הרוח של המועדון שהובילה אותנו לצמרת בשנים האחרונות, הרוח שמובילה את מחלקת הנוער להצלחה ולגידול שחקנים נפלאים תמשיך לפעום ולהוביל אותנו הלאה.

 

אני רוצה לאחל לכם ולבני משפחותיכם  שתעברו את המשבר ואת התקופה במינימום של פגיעה, הן בהיבט הבריאותי והן בהיבטים הכלכליים, מבקש מכם לשמור על ההנחיות על מנת להקטין את הסכנה לקרוביכם ,ומקווה לראותכם בקרוב ביציעים בבית מכבי.

 

לעולם לא תצעדי לבד, מכבי ראשון לציון.

 

שבת שלום לכולם,

יו"ר המועדון יצחק פרי

צפו: אימון ביתי לילדי מחלקת הנוער של המועדון

צפו: אימון ביתי לילדי מחלקת הנוער של המועדון

22/03/2020
חדש: דפי צביעה של שחקני ליגת ווינר סל

חדש: דפי צביעה של שחקני ליגת ווינר סל

17/03/2020
טופ 10: אלכס המילטון מעל כולם

טופ 10: אלכס המילטון מעל כולם

15/03/2020