יו"ר המועדון, יצחק פרי מסכם עונה

העונה הגדולה שהסתיימה, משבר הקורונה, הקהל הכתום, תמיכת העירייה ועוד. סיכום העונה המסורתי מפי יצחק פרי

31/07/2020

אוהדים יקרים,

עונה נוספת הגיעה לסיומה, סה"כ היה חסר לנו נצחון אחד לעשות אותה מושלמת, חסרה דקה אחת גדולה על מנת להניף את היד ולהיות אלופים שנית, אולם בספורט כמו בספורט ,יש שתי קבוצות שרוצות לנצח, יש ציבור אוהדים בשני הצדדים שחולם להיות אלוף, ובסופו של דבר צד אחד זוכה.

מכבי ראשון עשתה עונה ענקית.. בעונה שהתמודדנו הן עם אתגרים כלכליים והן עם מגפת הקורונה בהמשך, ידענו לחשוב בהגיון, לקחת סיכונים מדודים לבצע שינויים נכונים בזמן, ולא פלא שהקבוצה והמועדון הגיעו להישגים המרשימים שהגענו.

אני רוצה להודות לכם בשמי ובשם הנהלת המועדון על העידוד שנתתם בחלקה הראשון של העונה, ועל הגב שנתתם לנו כולכם בהתמודדות ללא קהל וללא תקציבים בתקופת הקורונה.

אני רוצה להודות לראש העיר רז קינסטליך ולחברי מועצת העיר על התמיכה בנו ובספורט בעיר, הם דוגמה לערים אחרות, אני מאמין שהפעילות שלנו עם בני הנוער בעיר וההישגים של קבוצת הבוגרים מצדיקים את ההשקעה בספורט.

 אנחנו כבר מתחילים להתכונן לעונה הבאה והחוסר בהירות גדול, לא ברור אם יתאפשר להכניס אוהדים למגרשים, העתיד הכלכלי מעורפל, האם משחקי היורוקאפ יתקיימו ועוד.. אנחנו כמובן עושים מאמצים להמשיך עם השחקנים והצוות שהם כבר חלק מבשרו של המועדון, אולם הכי חשובה לנו האהבה והתמיכה שלכם. נעשה את הדרך הקשה יחד... 

לעולם לא תצעדי לבד, מכבי ראשון לציון,

שבת שלום.

פרי

 

דריל מונרו ממשיך לעונה רביעית בכתום!

דריל מונרו ממשיך לעונה רביעית בכתום!

11/08/2020
גולן גוט חתם לעונת 2020/21

גולן גוט חתם לעונת 2020/21

10/08/2020
פורסמו מועדי משחקי גביע המדינה

פורסמו מועדי משחקי גביע המדינה

05/08/2020