ביה"ס לכדורסל

ביה"ס לכדורסל

צעד וחצי להצלחה- מוציאים את הילדים מהמסכים!                                                         

בואו לקחת חלק בהצלחה עם צוות מאמנים בכיר בניהולו המקצועי של ראובן וייצמן

                   

שימו לב: ההזדהות במערכת מצריכה הקלדת תעודת הזהות של הילד ומס' הטלפון של אחד מההורים 

 כמו כן, ניתן לשלם בכרטיסי אשראי של חברות ויזה, ישראכרט ודיינרס. לא מקבלים אמריקן אקספרס.

להסבר מפורט בנוגע לביצוע רישום אינטרנטי מאובטח לחצו כאן

  • מסגרת ספורטיבית ערכית-מקצועית לגילאי גן חובה- כיתה ט'       
  • הקניית ערכים להצלחה בחיים: מנהיגות, הישגיות ותפקוד טוב תחת לחץ
  • הקניית יסודות הכדורסל מהשלב הבסיסי ביותר
  • פיתוח יכולות השליטה בכדור
  • פיתוח הקואורדינציה
  • פיתוח הביטחון ומשמעת עצמית
  • קידום שחקנים כישרוניים למחלקת הנוער

שכר הלימוד השנתי כולל דמי רישום, ביטוח תאונות אישיות לספורטאים וערכת כדורסלן הכוללת: תיק גב, כדורסל, גופיה ומכנס דו צדדיים וחולצת דריי פיט רשמית של המועדון.

פרוייקט מיוחד לילדי הגן: סל KIDS לגילאי 4-6.

מיקום מאמן טלפון לינק לתשלום
ניצנים פרדי הרשקוביץ 050-9246323

לתשלום עבור ניצנים לחץ כאן

אופקים ליעד משען 052-5333436

לתשלום עבור אופקים לחץ כאן

פרויקט מצויינות: אימוני העשרה לילדים המצטיינים של ביה"ס לכדורסל בכיתות ג'-ו' והכנה לליגות הקטסל של מחלקת הנוער.

פרוייקט עתודה: הקמת קבוצות שמהוות מסגרת מקבילה לליגות התחרותיות 'של מחלקת הנוער: קטסל ה'-ו' ילדים ז'-ט.

קבוצת אימון מיקום מאמן טלפון ליצירת קשר לינק לתשלום
עתודה לקטסל ו-ח בית מכבי שגיא מנצור 054-2069971

לתשלום עתודה שגיא לחץ כאן

עתודה לקטסל ו-ח רעות פנחס חובב 054-5451419

לתשלום לעתודה חובב לחץ כאן

עתודה לילדים ו-ח נווה דקלים אמיר ירושלמי 054-9932382

לתשלום לעתודה אמיר לחץ כאן

עתודה לילדים ז-י בית מכבי אלי אמסלם 052-9258927

לתשלום לעתודה אלי לחץ כאן


 

              

לפרטים נוספים: ראובן ויצמן: 052-8703328, משרדי המועדון:03-9526431.

הטבה בלעדית לילדי ביה"ס לכדורסל של המועדון: מנוי עונתי למשחקי הקבוצה הבוגרת במחיר מוזל ובלעדי בחיוג למשרדי המועדון 03-9526431.

 

להלן פריסת מרכזי ביה"ס לכדורסל לפי אזורים:

מערב העיר: 

שם מרכז ימים כתה שעה מאמן נייד לינק תשלום
מקיף ה א-ד ה-ו 15:00-15:45

שגיא מנצור

054-2069971 לתשלום עבור מקיף ה' לחץ כאן
ג-ד 15:45-16:30
א-ב 16:30-17:15
ה חטיבת ביניים 18:30-20:00 שלומי כספי 050-6776217
קריית גנים ב-ה א-ג 16:15-17:00 רפי אסס 054-4796835 לתשלום עבור קריית גנים לחץ כאן
ד-ו 15:30-16:15
כרמים ג-ה ג-ו 15:30:16:15 שגיא מנצור 054-2069971

לתשלום עבור כרמים לחץ כאן

א-ב 16:15-17:00
סל קידס (גילאי 4-6)
ג 17:00-18:00
נווה עוז ב-ה א-ג 16:45-17:30 עמוס ביסמוט 050-6321470

לתשלום עבור נווה עוז לחץ כאן

ד-ו 16:00-16:45
חופית ב-ה ד-ו 15:00-15:45 דוד גוריאלוב 053-2866959

לתשלום עבור חופית לחץ כאן

א-ג 15:45-16:30
נווה דקלים ב-ה א-ב 17:15-18:00 אמיר ירושלמי 054-9932382

לתשלום עבור נווה דקלים לחץ כאן

ג-ד 18:00-18:45
ה-ו 18:45-19:30
פרס נובל ב-ד ד-ו 15:45-16:30 דני דניאלי 053-7241233

לתשלום עבור פרס נובל לחץ כאן

ב-ג

16:30-17:15

חט"צ - א

17:15-18:00

אבני החושן ג-ה ה-ז 15:00-15:45 דור כהן 050-6427873

לתשלום עבור אבני החושן לחץ כאן

ג-ד 15:45-16:30
גן חובה-ב 16:30-17:15

מרכז העיר:

שם מרכז ימים כיתה שעה מאמן נייד לינק לתשלום
ניצנים ב-ד ה-ו 14:30-15:15 פרדי הרשקוביץ 050-9246323

לתשלום עבור ניצנים לחץ כאן

ג-ד 15:15-16:00
א-ב 16:00-16:45
סל קידס (גילאי 4-6)
ד 16:45-17:45
שלמון א-ד גן חובה-ג 15:15-16:00 שלומי כספי 050-6776217

לתשלום עבור שלמון לחץ כאן

ד-ז 16:00-16:45
נחלת 360 ג-ה עתודה ה-ו 14:30-15:30 דן קציר 050-3771747

לתשלום עבור נחלת 360 לחץ כאן

ד 15:30-16:15
ב-ג 16:15-17:00
גן חובה-א 17:00-17:45
הדרים ב-ה א-ב 17:00-17:45 אורן בלום 052-2589663

לתשלום עבור הדרים לחץ כאן

ג-ד 17:45-18:30
ה-ו 18:30-19:15
יסוד המעלה א-ד א-ב 15:45-16:30 רפי אסס 054-4796835

לתשלום עבור יסוד המעלה לחץ כאן

ג-ד 16:30-17:15
ה-ו 17:15-18:00
ידלין ג-ה א-ב 15:00-15:45 פרדי הרשקוביץ 050-9246323

לתשלום עבור ידלין לחץ כאן

ה-ו 15:45-16:30
ג-ד 16:30-17:15
ז-ט 17:15-18:00
בארי א-ד גן חובה-ב 14:00-14:45 רפי אסס 054-4796835

לתשלום עבור בארי לחץ כאן

ג-ה 14:45-15:30

מזרח העיר:

שם המרכז ימים כתה שעה מאמן נייד לינק לתשלום
תרבות ב-ה א-ג 15:30-16:15 אדרי שמעון 050-9344551

לתשלום עבור תרבות לחץ כאן

ד-ו 16:15-17:00
רעות א גן חובה-ב 17:30-18:15

חובב

פנחס

052-5333436

לתשלום עבור רעות לחץ כאן

ג-ד 18:15-19:00
עתודה ה-ו  19:00-20:30
ג גן חובה-ב 17:45-18:30
ג-ד 18:30-19:15
עתודה ה-ו  19:15-20:45
אופקים א-ג ב-ג 16:45-17:30 משען ליעד 050-4355571

לתשלום עבור אופקים לחץ כאן

ד-ו 16:00-16:45
חטיבת ביניים 18:15-19:00
גן חובה - א 17:30-18:15
רביבים ב-ד ד-ו 14:30-15:15 אסף ברק 050-5451419

לתשלום עבור רביבים לחץ כאן

א-ג 15:15-16:00
רמז ב-ד א-ב 17:45-18:30 אסף ברק 050-5451419

לתשלום עבור רמז לחץ כאן

ג-ד 18:30-19:15
ה-ו 19:15-20:00
יגאל אלון א-ד ד-ה 15:15-16:00 אילן רבי 052-9270752

לתשלום עבור יגאל אלון לחץ כאן

ו-ט 16:00-16:45
א-ג 16:45-17:30
רוזן ב-ד א-ג 14:30-15:15 אדרי שמעון 050-9344551

לתשלום עבור רוזן לחץ כאן

ד-ו 15:15-16:00