גביע המדינה: י-ם - ראשל"צ, חולון -מכבי ת"א

הגרלת חצי גמר גביע המדינה (11.2): הפועל "בנק יהב" ירושלים ומכבי "צרפתי צבי" ראשל"צ ייפגשו גם השנה, הפועל "יונט קרדיט" חולון נגד מכבי "Playtika" ת"א

07/01/2021

הגרלת חצי גמר גביע המדינה ווינר סל נערכה היום (חמישי) בצהריים במשרדי איגוד הכדורסל, בהשתתפות פיני גרשון, המנהל המקצועי של נבחרות ישראל והאגף המקצועי לגברים.

הפועל "בנק יהב" ירושלים ומכבי "צרפתי צבי" ראשל"צ, שנפגשו אשתקד הן בחצי גמר הגביע והן בחצי גמר הפיינל פור, יתמודדו שוב על הכרטיס לגמר. במשחק הנוסף יתמודדו הפועל "יונט קרדיט" חולון ומכבי "Playtika" ת"א, שנפגשו בשלהי החודש שעבר בגמר גביע ווינר סל, בו זכו הצהובים מת"א. 

משחקי חצי הגמר

מכבי "צרפתי צבי" ראשל"צ - הפועל "בנק יהב" ירושלים
הפועל "יונט קרדיט" חולון - מכבי "Playtika" ת"א

בישיבה שקיימו היום יו"ר איגוד הכדורסל עמירם הלוי, המנכ"ל יעקב בן שושן, יו"ר ועדת ארגון באיגוד נסים רון ורכז הליגות נפתלי גושן, הוחלט באופן חד פעמי ויוצא דופן, בשל משבר הקורונה, לקיים במועדים שונים את משחקי חצי גמר וגמר גביע המדינה ווינר סל. משחקי חצי הגמר יתקיימו ביום חמישי ה-11.2, המועד בו היה אמור להתקיים משחק הגמר, לצערנו ככל הנראה ללא קהל.

משחק הגמר יידחה להמשך העונה וזאת במטרה לקיימו עם קהל ואולי המשחק הזה יהיה הסמן הימני של החזרה לשגרה וחזרתו הקהל למגרשים. הוועדה המיוחדת שקלה את כל האפשרויות והגיעה למסקנה שדחיית כל שבוע הגביע טומנת בחובה סיכון שעלול להביא למצב בו לא יתקיימו משחקים כלל השנה, כפי שקרה עם גביע המדינה לנשים לדוגמה בעונה שעברה ואילו דחייה של משחק הגמר בלבד, נותן תקווה שהוא יתקיים עם קהל באופן חגיגי כראוי למשחק גמר גביע המדינה.

בשבוע הקרוב יוחלט היכן יתקיימו משחקי חצי הגמר ובהמשך מיקומו של משחק הגמר. השינוי נעשה בתאום עם מנכ"ל מנהלת הליגה שלומי פרי ומועד הגמר החדש יעשה בהתאם להתקדמות הקבוצות הישראליות בגביעי אירופה השונים.

בלקנית: מהפך בארנה! קוטפים את הכרטיס לשלב הבא

בלקנית: מהפך בארנה! קוטפים את הכרטיס לשלב הבא

17/01/2021
הערב: חוזרים לבלקנית מול האדומים בבירה

הערב: חוזרים לבלקנית מול האדומים בבירה

15/01/2021
לוח משחקי הליגה הבלקנית Delasport

לוח משחקי הליגה הבלקנית Delasport

07/01/2021