הפסד חוץ כואב לסגולים מחולון

מכבי "צרפתי צבי" ראשל"צ מפסידה להפועל חולון בהיכל טוטו, תוצאת סיום 99:94 (צילום: דודי אוחיון)

22/04/2021

ראשל"צ הצליחה לעמוד בקצב במשך שלושה רבעים, אבל לא הייתה מספיק טובה מבחינה הגנתית כדי להפתיע את החבורה החמה בסגול. נועם דוברת היה נפלא במחצית הראשונה, כולל דאנק שיככב במהלכי השבוע, דריל מונרו הציג שורה אופיינית והיה נפלא בהתקפה וגם גולן גוט המשיך את כושר הקליעה המצוין שלו, אלא שג'רמי פארגו שוב נקלע ליום חלש ואת רוב נקודותיו אסף כשהמשחק כבר היה כמעט גמור.

מהלך המשחק

חולון פתחה בחמישייה עם סי.ג'יי האריס, כריס ג'ונסון, ווילי וורקמן, אייזיה מיילס ומקסים דה זאו, ראשל"צ עם ג'רמי פארגו, נועם דוברת, ג'אמיל ווילסון, אקיל מיצ'ל ודריל מונרו. הסגולים קלעו את כל חמש זריקותיהם הראשונות מהשדה ובהובלת וורקמן ודה זאו עלו ליתרון 4:10. שיתוף הפעולה היפה בין דוברת ומונרו שמר את האורחים בתמונה, אלא שדה זאו המשיך לחגוג מתחת לסלים וכשטיירוס מגי עלה לוהט מהספסל הפער צמח ל-17:26. איגור קולשוב נכנס מהר לעניינים עם 5 נקודות, אלא שמגי בחדירה קלילה וצליפה מחצי מגרש סגר את הרבע ביתרון 22:31.


דה זאו. פתיחה טובה לסגולים (צילום: דודי אוחיון)

גיא פניני בסל ועבירה ומגי הלוהט בסל נוסף פתחו פער דו-ספרתי, גולן גוט וקולשוב צלפו מבחוץ, עודד ברנדוויין ענה להם אבל דאנק של מונרו ואסיסט אדיר שלו להטבעה של מיצ'ל הורידו ל-39:32. מגי המשיך לעשות ככל העולה על רוחו בהתקפה, פארגו התעורר בצד השני וביחד עם מונרו שמר את סגנית האלופה במרחק נגיעה, 49:44. האריס אסף נקודות מהקו, דוברת סיפק דאנק עצום ונועם אביבי הצטרף לרשימת הקלעים, מגי הגיע ל-18 נקודות אבל דוברת עלה ל-16 ממש עם הבאזר והוריד ל-55:50.


דוברת. 16 נקודות במחצית (צילום: דודי אוחיון)

וורקמן וגוט החליפו שלשות בתחילת המחצית השנייה ודוברת באחת נוספת צימק ל-58:56 בלבד. דה זאו התעורר עם 5 רצופות ששמרו על היתרון, אבל בצד השני גוט נכנס לקצב וביחד עם מונרו שחילק אסיסט גדולים השלים מהפך, 68:69. השלשה הרביעית של מגי החזירה את ההובלה למארחת והאריס בצליפה מהפינה סגר את הרבע ביתרון 69:74.


האריס. חולון החזירה את היתרון במהירות (צילום: דודי אוחיון)

פניני קלע את הסל הראשון של הרבע האחרון, ווילסון קלע נקודות בכורה מהקו ופניני הגיב בשלשה, 72:79. מגי הלוהט פתח פער דו-ספרתי בעוד סל גדול מבחוץ, פארגו חדר טוב בצד השני אלא שמגי מיד ענה לו וקבע שיא עונתי של 28 נקודות, 74:84. דוברת חצה את קו 20 הנקודות, האריס קבר עוד אחת מבחוץ, אבל שתי הקבוצות קצת התקררו ומיצ'ל צימק לחד-ספרתי, 87:79. דאנק של דה זאו שלח את גיא גודס לפסק זמן, גוט ומונרו שמרו את הכתומים בתמונה ושלשה של האחרון הביאה את ראשל"צ למרחק שלשה, 91:88. דה זאו קלע סל חשוב מחצי מרחק, דוברת ומונרו החטיאו ומיילס הגדיל ל-88:95 מהקו בתוך הדקה האחרונה. פארגו חדר טוב לטבעת, מונרו ספג עבירה טכנית בגין דריכה על הקו ומגי קלע נקודה מספר 31, גוט לא הרים ידיים אבל קליעות עונשין של ג'ונסון והאריס סגרו את הסיפור, 94:99 בסיום לחולון.

 

הודעת איגוד הכדורסל בנוגע לגמר גביע המדינה

הודעת איגוד הכדורסל בנוגע לגמר גביע המדינה

12/05/2021
צפו: עוד הופעה גדולה למיצ'ל בנהריה

צפו: עוד הופעה גדולה למיצ'ל בנהריה

09/05/2021
ניצחון חשוב לסגנית האלופה בעין שרה

ניצחון חשוב לסגנית האלופה בעין שרה

08/05/2021