דרור כהן חוזר כמאמן ראשי

עוזר מאמן מכבי "אפי קפיטל" ראשל"צ בחמש העונות הקודמות יחליף את גיא גודס על הקווים: "בטוח שבעזרת כוחות משותפים נצליח להשאיר את הקבוצה בליגה"

25/12/2021

מאמן חדש למכבי "אפי קפיטל" ראשל"צ: דרור כהן מונה הערב (שבת) למחליפו של גיא גודס על הקווים של נועלת הטבלה.

"ברגע שקיבלתי את שיחת הטלפון מפרי לא היה לי שום ספק בכך שאני לוקח את המשימה הזאת", אמר כהן, "אני מאוד קשור למועדון ומרגיש בו בבית. יש לנו עבודה רבה לפנינו אבל אני בטוח שבעזרת כוחות משותפים נצליח להשאיר את הקבוצה בליגה ולהצעיד אותה קדימה".

כהן שיחגוג בחודש הבא 48 יאמן לראשונה בליגת ווינר סל, אחרי שעבד בעבר כמאמן מ.כ הבקעה בליגה הלאומית והוביל אותה לזכייה באליפות הליגה. בחמש העונות הקודמות הוא שימש כעוזר מאמן במכבי ראשל"צ ועבד תחת שמוליק ברנר, צביקה שרף וגיא גודס. כמו כן, הוא עבד כעוזר מאמן גבעת שמואל, הפועל ירושלים ובני הרצליה. מאז 2017 הוא עובד גם כעוזר מאמן נבחרת ישראל, בתחילה תחת עודד קטש ולאחרונה תחת גיא גודס.

כהן פרש ממשחק ב-2008 אחרי כעשור וחצי בליגות הבכירות. הוא גדל במחלקת הנוער של מכבי ת"א, עבר בנבחרות ישראל השונות (כולל הופעה ביורובאסקט 1995) ושיחק לאורך השנים במכבי ר"ג, מכבי ירושלים, הפועל אילת, גבעת שמואל, בני הרצליה ומכבי רעננה. בסך הכל ב-14 עונות בליגת העל הוא קלע 2,263 נקודות שמדרגות אותו במקום ה-134 בכל הזמנים.

 

קבלו את הקפטן החדש שלנו!

קבלו את הקפטן החדש שלנו!

20/01/2022
הערב: מפגש רותח בבית מכבי

הערב: מפגש רותח בבית מכבי

19/01/2022
בחמישי נלחמים על הבית!

בחמישי נלחמים על הבית!

17/01/2022